Осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід»

Date:
Tuesday, October 27, 2020 - 09:00 to Wednesday, October 28, 2020 - 18:00
27-28 жовтня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка», онлайн, відбудеться перший етап Осінньої школи «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід».
Організаторами школи є Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва та Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту.
Осіння школа проводиться в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE "European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities"/ EXTECH.
Цілями школи є поширення практик ЄС щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні та розбудова мережі інноваторів та винахідників в Україні.
Зареєструватись для участі в Осінній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» можна. перейшовши за цим посиланням.

Спікерами заходу будуть:
  1. Ivan Zupic,Ph.D., associate professor, Goldsmith University of London, Technology transfer expert
  2. Bertrand Tortellier, Ph.D., project engineer in Alpine Social Innovation Strategy, ASIS, Chaire d'entrepreneuriat en économie sociale et solidaire de l'Université de Lyon
  3. Serpuhov Maxim, Ph.D., associate professor, Kharkiv national economic university named by S. Kuznets, Rector`s advisor in development issues, founder of Kuznets Startup battle
Програму заходу на 27-28 жовтня 2020 року можна знайти за цим посиланням.