У Львівській політехніці відбулась Осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід»

ІГОР ОЛЕКСІВ, КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ І МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

27–28 жовтня і 3–4 листопада 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась Перша Осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities» / EXTECH.

У межах школи було обговорено широке коло питань із трансферу інновацій, а саме: розробка успішних стартапів, фінансування університетських стартапів в Європейських країнах та Україні, формування регіональних бізнес-інкубаторів, залучення стейкхолдерів до трансферу університетських стартапів, формування краудфандингових майданчиків і трансфер ідей до ринку в Industry 4.0.

Учасниками заходу були працівники інноваційних офісів, студенти і викладачі зі Львова, Івано-Франківська та Острога.

Серед спікерів заходу були Іван Зупіч, асоційований професор Goldsmith University of London, Bertrand Tortellier, проєктний інженер в Alpine Social Innovation Strategy, Максим Сєрпухов, доцент Харківського національного університету імені Семена Кузнеця, засновник Kuznets Startup battle, Павло Шеремета, український економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, колишній міністр економіки України, Віталій Рисін, керівник краудфаундингової платформи Startera, професор Львівської політехніки, Ірина Нєнно, професор Одеського національного університету імені Мечникова, Наталія Іванкова, експерт Tech Startup School, та інші.

Організаторами шкіл «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» є кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки.