У Львівській політехніці відбулась перша частина Весняної школи «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід»

КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ І МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

3–4 березня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась перша частина Весняної школи «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» у межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities» / ExTech.

Серед спікерів заходу були: Юрій Погорєлов, радник члена Рахункової Палати України, професор; Іван Зупіч, асоційований професор Goldsmith University of London; Bertrand Tortellier, проєктний інженер в Alpine Social Innovation Strategy; Ірина Нєнно, професор Одеського національного університету імені Мечникова, керівник інноваційного офісу.

У заході взяли участь більш ніж 190 учасників – працівників інноваційних офісів, викладачів та студентів – з усіх куточків України.

Організаторами шкіл «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» є кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва (професор Ігор Олексів) і кафедра адміністративного та фінансового менеджменту (завідувач кафедри Назар Подольчак, старший викладач Олег Дума).

Організатори вдячні Раді молодих учених при Міністерстві освіти і науки України за інформаційну підтримку заходу.