Відбулась підсумкова конференція за проєктом EXTECH Jean Monnet

ІГОР ОЛЕКСІВ, КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ І МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

В Національному університеті «Львівська політехніка» з 29 вересня 2022 року відбулась підсумкова конференція за проєктом Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE "European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities"/ EXTECH.

В межах конференції було обговорено широке коло питань із трансферу інновацій, а саме: формування регіональних бізнес-інкубаторів, залучення стейкхолдерів до трансферу університетських стартапів та формування краудфандінгових майданчиків, а також результати реалізації проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE "European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities"/ EXTECH.

Конференцію організували автори проєкту EXTECH, а саме: керівник проєкту професор кафедри ММП Ігор Олексів, завідувач кафедри АФМ Назар Подольчак та старший викладач кафедри АФМ Олег Дума. В конференції взяли учать більше тридцяти учасників.