Відкриття проєкту Erasmus+ Jean Monnet Project “European Experience in Technology Transfer For Ukrainian Universities” 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (ExTech)

Львівська політехніка

У Львівській політехніці відбулось відкриття проєкту Erasmus+ Jean Monnet Project “European Experience in Technology Transfer For Ukrainian Universities” 611679-EPP-1-2019- 1-UA-EPPJMO-MODULE (ExTech), який реалізовується кафедрою менеджменту таміжна родного підприємництва (ІНЕМ) та кафедрою адміністративного та фінансового менеджменту (ІПДО). Керівник проєкту Ігор Олексів презентував представникам провідних українських університетів інформацію про мету, структуру та основні активності проєкту. Так, на відкритті були присутні представники Національний університет «Києво-Могилянська академія», Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Дніпровський національний університет ім. О.Гончара, Інститут вищої освіти Н аціональної академії педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України, Інститут фізики конденсованих систем НАН України.

В межах даного заходу було організовано Вебінар із представниками університетів Західного регіону, з метою залучення широкого кола партнерів, поширення інформаціїпро можливості, що надає проєкт та сприяння комерціалізаціїї інноваційних ідей. Слід зазначити, що проведення Вебінару із значною кількістю учасників стало можливимза вдяки обладнання, придбаного в межах проєкту DocHub. Усі присутні наголосили на важливості вивчення та поширення кращих європейських практик трансферу технологій, поділились власним досвідом у даній сфері та окреслили найбільш суттєві виклики сьогодення.