Європейський досвід в галузі трансферу технологій для українських університетів

Кафедра ММП Львівської політехніки

Головною метою проекту EXTECH є поширення знань про європейський досвід в галузі трансферу технологій серед докторантів (молодих дослідників), досвідчених дослідників університетів, адміністративних працівників університету науково-дослідницьких установ та представників міської / регіональної влади. Важливість цієї мети пояснюється необхідністю вдосконалення передачі технологій з університетів та регіональної інноваційної інфраструктури.

Для того, щоб вносити зміни в передачу технологій, ми збираємось досягти наступних цілей: поширювати інформацію про європейський досвід шляхом підготовки науковців університету, аспірантів та адміністративного персоналу університетських науково-дослідних бюро для здійснення передачі технологій відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Мета буде досягнута через три літні школи. Заняття проводитимуть як українські, так і експерти ЄС. Навчальні матеріали (конспекти лекцій, презентації та кейси) будуть розроблені для літньої школи «Європейський досвід передачі технологій для українських університетів».

Навчити представників місцевого самоврядування як передавати технології, як розвивати інноваційний офіс, як будувати регіональні технологічні карти та як розпочати спін-оф і спін-аути -ця мета буде досягнута за допомогою 3 тренувань.