У Львівській політехніці відбувся тренінговий курс для представників місцевих органів влади та публічного управління в межах проєкту Jean Monnet

КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ І МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

В Національному університеті «Львівська політехніка» з 02 по 10 лютого 2021 року відбувся тренінговий курс для представників місцевих органів влади та публічного управління “European Experience in Technology Transfer for Local Government”. Курс відбувався в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE "European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities"/ EXTECH.

В межах курсу було обговорено широке коло питань із трансферу інновацій, а саме: розробка успішних стартапів, фінансування університетських стартапів в Європейських країнах та Україні, формування регіональних бізнес-інкубаторів, залучення стейкхолдерів до трансферу університетських стартапів та формування краудфандінгових майданчиків.

Курс реалізовано авторами проекту EXTECH, а саме: керівником проекту, професором кафедри МІБ Ігорем Олексівом, завідувачем кафедри АСМ Назаром Подольчаком та старшим викладачем кафедри АСМ Олегом Думою. Також були залучені іноземні експерти з трансферу технологій: доцент Лондонського університету Голдсміт та Бертран Тортельє, інженер проекту Alpine Social Innovation Strategy.

В курсі взяли участь більше двадцяти учасників. За результати участі в курсі були видані сертифікати.